Özel, il başkanlığını “iktidar olma” dileğiyle açtı: İktidar partisinin il binası olması temennisiyle kurdelesini kesiyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi lideri Özgür Özel, Adana’da yaptığı açıklamada, “CHP il binaları, herkesin baba evidir. Hangi partiden olursa olsun. Başı sıkışanın, herkesin baba evidir. Baba evi herkesi beklemektedir” ifadesini kullandı. Özel, il başkanlığının açılışı sırasında kurdeleyi keserken de “İktidar partisinin il binası olması temennisiyle baba evimizin kurdelesini kesiyoruz” dedi.

Özel, Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. İl başkanlığının açılışını yapan Özel, “Burası sadece bu kurdelenin kesilmesi için çok uzun süredir bekliyor. Elimiz erip kesemedik böyle güzel bir binanın kurdelesini çünkü bazen çok önemli işlerimiz vardı. Seçimler vardı. Bazen de moralimiz çok bozuktu. Kurdele kesecek keyfimiz yoktu. Şimdi seçimleri kazandık. Moralleri düzelttik. Büyükşehir belediye başkanımızın, 9 belediye başkanımızın, 5 milletvekilimizin varlığında, genç il başkanımızın, öğrenciliğinden beri tanıdığım il başkanımızın varlığında bu kurdeleyi büyük bir keyifle kesiyoruz” dedi.

“Hangi partiden olursa olsun dara düşenin koşup geleceği yer”

CHP’nin tüm vatandaşlar için “baba evi” olduğunu söyleyen Özel, kurdele kesimi sırasında şunları söyledi:

 “Bu, baba evinin kapısının kurdelesidir. CHP il binaları, herkesin baba evidir. Hangi partiden olursa olsun. Başı sıkışanın, herkesin baba evidir. Hangi partiden olursa olsun dara düşenin koşup geleceği yerlerdir. Burada çay demlidir. Bacası tütmektedir. Baba evi herkesi beklemektedir. Bu güzel binayı kazandıran, emek veren herkese, geçmiş dönem il başkanlarımız ve il yöneticilerimize, şimdiki yöneticilerimize, her dönemde Adana’da hazır bulanan Zeydan Karalar ve tüm milletvekillerimize, bu baba ocağına sahip çıkan herkese yürekten teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar. İyi günlerde kullanalım. İktidar partisinin il binası olması temennisiyle baba evimizin kurdelesini kesiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir