Pantera Capital ve Dev Borsaların Açıklamaları O Altcoin Fiyatını Fırlattı!

Önde gelen iki küresel kripto borsası olan OKX ve Binance’dan kısa süre önce Notcoin’e (NOT) liste müjdesi geldi. Ancak Notcoin henüz resmi olarak piyasaya sürülmedi. Bununla birlikte Notcoin haberlerinin ardından TON fiyatı yüzde 13 sıçradı. Bu arada, altcoin fiyatının sıçramasında Pantera Capital’in açıklamaları da etkili oldu.

Notcoin TON Blockchain ekosistemini geliştirecek mi?

OKX, Toncoin (TON) sahiplerinin NOT tokenleri için coinlerini stake etmelerine izin vermek için yeni kripto projeleri Jumpstart için platformunu kullanacak. Katılımcı başına 4.000 TON’luk bir stake limiti belirlediler. Stake etme süreci 13 Mayıs TSİ 09:00’da başlayacak. Bu arada, Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance Launchpool, Notcoin’i 54. projesi olarak tanıttı. Kullanıcıların BNB ve First Digital USD (FDUSD) stake ederek NOT çiftçiliği yapmaları mümkün. Çiftçilik 13 Mayıs TSİ 03.00’da başlayacak.

TON Blockchain içinde bir topluluk tokeni olan Notcoin, Telegram’daki viral bir dokun-kazan oyunuyla ilk popülerliğini kazandı. Bu oyunun 35 milyon katılımcısı var. Ayrıca kullanıcıların ilgisini çekti ve onları Web3 teknolojileriyle tanıştırdı. Notcoin şimdi bir ekosistem oluşturmaya odaklanıyor. Şu anki odak noktası bir oyun platformu ve Web3 proje keşif araçlarını içeriyor. Ancak, Notcoin için resmi lansman tarihi henüz belirli değil.

NOT gelişmeleri bu altcoin fiyatını yukarı itti!

Yine de CoinGecko ve CoinMarketCap’teki listeleri, lansmanın yakın olduğunu gösteriyor. Bu gelişme, TON Blockchain’in yerel tokenı Toncoin’i olumlu yönde etkiledi. Fiyatı son 24 saat içinde yaklaşık %13’ün artış gördü. Altcoin, yazı sırasında 6,86 dolardan işlem görüyordu.

TON Fiyat Performansı. Kaynak: CoinMarketCap

Pantera Capital: TON, şimdiye kadarki en büyük yatırımımız!

Notcoin’in merakla beklenen lansmanının yanı sıra, TON Blockchain son zamanlarda özellikle ortaklık çılgınlığı nedeniyle manşetlere çıkıyor. Önemli gelişmeler arasında Pantera Capital’den gelen önemli yatırım da yer alıyor. Miktarı açıklamasa da Pantera Capital, TON’un “şimdiye kadarki en büyük yatırımları” olduğunu iddia etti.

Yakın tarihli bir blog yazısında, Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, kısmen Telegram’ın kurucusu Pavel Durov ile etkileşimlerinden etkilenen Blockchain’in dönüştürücü potansiyeli hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Morehead, Durov’un Telegram platformunun ve dolayısıyla TON Blockchain’in temelini oluşturan özgürlük ve açıklık ilkelerine olan bağlılığını vurguladı. Morehead, “Böylesine güçlü inançlara sahip insanlarla ortaklık yapmaktan onur duyuyoruz. Pantera kısa süre önce TON’a tarihinin en büyük yatırımını yaptı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir